Spotkanie z Dobromirem Makowskim 2023 - kliknij i zobacz

W poniedziałek 23.10.2023 r odbyło się spotkanie młodzieży przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z Dobromirem Makowskim. Dobromir "Mak" Makowski jest raperem, który na podstawie własnych przykrych przeżyć postanowił pomóc innym, dlatego stał się inicjatorem RapPedagogii, czyli spotkań z zakresu profilaktyki uzależnień.

IMG_C2A3C55B4826-1

Wręczenie nagród w II Rodzinnym Konkursie Gry w Kręgle

W sobotę 18 listopada, w godzinach od 10 do 14, w Centrum Handlowym ,,Sfera”, odbył się II Rodzinny Konkurs w KręgleWzięło w nim udział 13 rodzin. Zwycięzcami w kategorii rodzina zostali: I miejsce – Rodzina Jankowskich II miejsce – Rodzina Michalik III miejsce – Rodzina Wolny Kategoria mężczyzna – Piotr Błędowski Kategoria kobieta – Angelika Jankowska Kategoria młodzież – Marcel Korzondkowski Kategoria dzieci – Zosia Sosin i Jakub Michalik

Jesteśmy dla ciebie

porozmawiajmy