Kazania księdza Jacka zawsze są nie tylko pełne mądrości, ale również niezwykle kreatywne!

Dzięki księdzu Jackowi zawsze odkrywamy nowe spojrzenie na życie i wiarę. A co więcej, na ostatniej Eucharystii seniorzy (i nie tylko) dali nam niezapomniane przedstawienie o tym, że warto dzielić się tym co dobre z drugim człowiekiem! 🎭🌟 🙏👏 Cieszymy się, że możemy być częścią tak wyjątkowej wspólnoty, gdzie każdy wnosi coś wyjątkowego! 💒🤗 Podziwiamy naszego księdza Jacka za jego nieustające zaangażowanie i inspirujące kazania.

wizytacja kanoniczna naszej parafii ks. bp.Piotra Gregera

W naszej parafii gościliśmy ks. bp. Piotra Gregera. Ks. Biskup głosił homilie oraz odbył spotkania z Radą Parafialną jak również z grupami modlitewnymi i formacyjnymi dzieci, młodzieży i dorosłych. W piątek, 1 grudnia o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. z udzieleniem sakramentu Bierzmowania.

Spotkanie z Dobromirem Makowskim 2023 - kliknij i zobacz

W poniedziałek 23.10.2023 r odbyło się spotkanie młodzieży przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z Dobromirem Makowskim. Dobromir "Mak" Makowski jest raperem, który na podstawie własnych przykrych przeżyć postanowił pomóc innym, dlatego stał się inicjatorem RapPedagogii, czyli spotkań z zakresu profilaktyki uzależnień.

IMG_C2A3C55B4826-1

Wręczenie nagród w II Rodzinnym Konkursie Gry w Kręgle

W sobotę 18 listopada, w godzinach od 10 do 14, w Centrum Handlowym ,,Sfera”, odbył się II Rodzinny Konkurs w KręgleWzięło w nim udział 13 rodzin. Zwycięzcami w kategorii rodzina zostali: I miejsce – Rodzina Jankowskich II miejsce – Rodzina Michalik III miejsce – Rodzina Wolny Kategoria mężczyzna – Piotr Błędowski Kategoria kobieta – Angelika Jankowska Kategoria młodzież – Marcel Korzondkowski Kategoria dzieci – Zosia Sosin i Jakub Michalik

Jesteśmy dla ciebie

porozmawiajmy