Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą 12 listopada 2023 r.

1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na malowanie kościoła. Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg Zapłać”
  2. Spotkanie dla seniorów odbędzie się we wtorek 7 listopada o godz. 16.00 w Dolnym Kościele. Zapraszamy na spotkanie z panią psycholog i rozmowę o potrzebach ludzi starszych.
  3. Również we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie Panie na Salwatoriańskie spotkanie kobiet w naszej parafii.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa z wypominkami
  5. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  6. Dziecięca grupa Misyjna Jordanki zaprasza w piątek o godz. 17.00 na spotkanie ze świecką misjonarką Agnieszką Nowak, która pracuje w Demokratycznej Republice Kogo. Opowie o pracy w szpitalu i realiach życia na kontynencie afrykańskim.
  7. W piątek 17 listopada na Mszę św. o godzinie 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (wszystkie grupy). Po Mszy odbędzie się spotkanie formacyjne poprowadzone przez RMS.
  8. 18 listopada, w godzinach od 10 do 13, w Centrum Handlowym „Sfera”,   odbędzie się  Drugi Rodzinny Konkurs w Kręgle. Zapisy rodzin do 12 listopada i szczegóły turnieju po Mszy św. w zakrystii.
  9. W sobotę 18 listopada imieniny obchodzi ksiądz Biskup Roman Pindel. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko-Żywieckiego i całej diecezji.
  10. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z wypominkami o godzinę 17.30 Dzisiaj z ul. Grotowa, Ambrożego, Szeroka, Kąpielowa

-w poniedziałek z ul. Cygański Las, Dzięciołów, Jemiołowa, Miła, Sucha

-we wtorek z ul. Piwna, Pocztowa, Sarnia, Trzmielów, Willowa

-w środę z ul. Filatelistów, Junacka, Kolorowa, Pokoju, Rzeczna

-w czwartek, piątek i sobotę z ul. Bystrzańskiej

-w przyszłą niedzielę z ul. Olszówka – I cześć.

1. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.
  2. Adres nowej strony internetowej www.cyglasparafia.pl

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.