Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą 29 października 2023 r.

1. Do wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinę 17.30. Od środy 1 listopada odmawiać będziemy różaniec z wypominkami.
  2. W środę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele odprawimy o godz. 6.30; 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00. Msza św. o godz. 12.30 zostanie odprawiona na naszym cmentarzu, po której odbędą się tradycyjne modlitwy za zmarłych z procesją. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.15.
  3. W czwartek, 2 listopada we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30; 7;00; 9.00; 18.00 oraz  dodatkowo o godz. 15.00  w kaplicy (na cmentarzu parafialnym).
  4. Od 1-8 listopada możemy uzyskać za zmarłych odpust zupełny pod następującymi warunkami: nawiedzenie cmentarza i dowolnej modlitwy za zmarłych, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  5. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi św.  od godz. 17.00.
  7. Odwiedzimy chorych w piątek od godz. 8.00 – ks. Wiesław i ks. Jan Karwath, w sobotę od godz. 8.00 ks. Piotr
  8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  9. Spotkanie Koła Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedziele 6-go listopada o godz. 16.30.
  10. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic. Karteczki można zabrać wychodząc z kościoła. W intencji poleconych zmarłych, przez cały miesiąc listopad będziemy odmawiać różaniec. W dniach od 1 do 8 listopada codziennie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach. Informujemy iż Msza św. 1 listopada na cmentarzu zostanie odprawiona o godz. 12.30
  11. Najbliższe spotkanie dla seniorów odbędzie się we wtorek 7 listopada.
  12. W sobotę, 18 listopada, w godzinach od 10 do 13, w Centrum Handlowym „Sfera”,   odbędzie się  Drugi Rodzinny Konkurs w Kręgle. Zapisy rodzin i szczegóły turnieju po Mszy św. w zakrystii.
  13. W zakrystii można zamawiać intencje na 2024 r.
  14. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.
  15. Adres nowej strony internetowej www.cyglasparafia.pl
  16. Dzisiaj we wszystkich kościołach odbywa się liczenie wiernych.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.