Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą 15 października 2023 r.

1. Dzisiaj obchodzimy 23. Dzień Papieski. Składane do puszek ofiary przeznaczone są na fundusz stypendialny „Bóg zapłać”. W naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. Łukasza Anioła SDS, który głosi homilie misyjne. Witamy Go bardzo serdecznie. Jest to zarazem Dzień Dziecka Utraconego.
  2. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinę 17.30
  3. We wtorek zapraszamy seniorów do dolnego kościoła o godz. 16.00 na spotkanie w radości.
  4. W środę, czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00.
  5. Przypominamy że zbiórki dla ministrantów i lektorów odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy nowych kandydatów.
  6. W przyszłą niedzielę o 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo  do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.
  7. Dziękujemy za złożone w minioną niedzielę ofiary na malowanie kościoła zebraliśmy kwotę 13 679.68 zł. i 3.1 euro. Za złożone ofiary jak i za darowizny indywidualne składamy serdeczne Bóg Zapłać!
  8. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii lub na tacę wypisane czytelnie i z podaniem ulic. Karteczki można zabrać wychodząc z kościoła. W intencji poleconych zmarłych, przez cały miesiąc listopad  będziemy odmawiać różaniec. W dniach od 1 do 8 listopada codziennie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.
  9. W zakrystii można zamawiać intencje na 2024 r.
  10. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.
  11. Adres nowej strony internetowej www.cyglasparafia.pl

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.