Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą 8 października 2023 r.

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów malowania kościoła. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę!
 2. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinę 17.30
 3. We wtorek zapraszamy seniorów do dolnego kościoła o godz. 16.00 na trzecią część filmu o św. Ricie i spotkanie w radości.
 4. Również we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie Panie na Salwatoriańskie spotkanie kobiet w naszej parafii.
 5. W środę, czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00.
 6. W piątek, 13 października zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja fatimska i różaniec fatimski, Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
 7. Zbiórka dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy chłopców do służenia podczas liturgii.
 8. W przyszłą niedzielę, 15 października, będziemy obchodzić 23. Dzień Papieski. Zbierane będą do puszek ofiary na fundusz stypendialny. W tym dniu będziemy gościć ks. Łukasza Anioła SDS, który będzie głosił homilie misyjne. Jest to zarazem Dzień Dziecka Utraconego
 9. W zakrystii można zamawiać intencje na 2024 r.
 10. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.
 11. Adres nowej strony internetowej www.cyglasparafia.pl
 12. Do wieczności z naszej parafii odeszli sp. Ewa Tarnowska oraz Ryszard Tyszkiewicz. Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się! Wieczne odpoczywanie …

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.             

 

                                                                                Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz

Zobacz więcej

„Używaj wszystkich sił, aby możliwie zawsze być wesołym, pogodnym i przyjaznym! To sprzyja dobru ciała i duszy”.

Bł. Franciszek Maria od Krzyża Jordan

Jesteśmy dla ciebie

porozmawiajmy