Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą 8 października 2023 r.

1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów malowania kościoła. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę!
  2. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinę 17.30
  3. We wtorek zapraszamy seniorów do dolnego kościoła o godz. 16.00 na trzecią część filmu o św. Ricie i spotkanie w radości.
  4. Również we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie Panie na Salwatoriańskie spotkanie kobiet w naszej parafii.
  5. W środę, czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00.
  6. W piątek, 13 października zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja fatimska i różaniec fatimski, Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
  7. Zbiórka dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy chłopców do służenia podczas liturgii.
  8. W przyszłą niedzielę, 15 października, będziemy obchodzić 23. Dzień Papieski. Zbierane będą do puszek ofiary na fundusz stypendialny. W tym dniu będziemy gościć ks. Łukasza Anioła SDS, który będzie głosił homilie misyjne. Jest to zarazem Dzień Dziecka Utraconego
  9. W zakrystii można zamawiać intencje na 2024 r.
  10. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.
  11. Adres nowej strony internetowej www.cyglasparafia.pl
  12. Do wieczności z naszej parafii odeszli sp. Ewa Tarnowska oraz Ryszard Tyszkiewicz. Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się! Wieczne odpoczywanie …

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.