Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą 1 października 2023 r.

1. Dzisiaj i przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinę 17.30
  2. We wtorek zapraszamy seniorów do dolnego kościoła o godz. 16.00 na drugą część filmu o św. Ricie i spotkanie w radości.
  3. W środę, czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  6. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Mszę św. o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  7. W tym tygodniu odwiedzimy chorych w piątek od godz. 8.00 ks. Wiesław i ks. Jan, w sobotę od godz. 8.00 ks. Piotr.
  8. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  9. Zbiórka dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy chłopców do służenia podczas liturgii.
  10. Dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej, wraz z rodzicami zapraszamy w piątek, 6 października na Mszę św. o godz. 18.00. W czasie Mszy św. zostaną poświęcone różańce, natomiast po Mszy świętej odbędzie się spotkanie formacyjno-organizacyjne dla rodziców.
  11. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów malowania kościoła.
  12. Od przyszłej niedzieli w zakrystii będzie można zamawiać intencje na 2024 r.
  13. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.
  14. Informujemy iż uruchamiamy nową stronę internetową pod adresem www.cyglasparafia.pl

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Intencje

INTENCJE MSZALNE 29.07 -4.08.2024

Poniedziałek 29 lipca Godz. 7.00 1. Za ++ rodziców Martę i Władysława, za + brata Władysława Miazgowiczów oraz szwagrów Józefa, Jacka i Andrzeja 2.Za +