Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą 24 września 2023 r.

1. W poniedziałek 25 września o godz. 19.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie Rady parafialnej.
  2. We wtorek nie będzie spotkania dla seniorów.
  3. W środę, czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
  5. W sobotę o godz. 10.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Na spotkanie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów oraz wszystkich którzy chcieliby zostać ministrantami.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się październik, miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godzinę 17.30
  7. W przyszłą niedzielę, zapraszamy wszystkich członków Koła Żywego Różańca na spotkanie na godz. 16.30 do kaplicy dolnego kościoła.
  8. Przy wyjściu z kościoła są do pobrania formularze dla kandydatów do bierzmowania, którzy chcieliby rozpocząć przygotowania do sakramentu w tym roku szkolnym. Wypełnione formularze prosimy zostawić w skrzynce pocztowej na drzwiach naszej plebanii do 30 września br.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Diecezjalne Radio Anioł Beskidów. Zebrano kwotę 544 zł. Bóg Zapłać!
  10. Zapisy na pielgrzymkę do Jordanii – ŚLADAMI STAREGO TESTAMENTU w zakrystii do 29 września.
  11. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.
  12. Informujemy iż uruchamiamy nową  stronę internetową pod adresem www.cyglasparafia.pl
  13. Do wieczności z naszej parafii odszedł sp. Andrzej Kowalski. Zmarłego polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się! Wieczne odpoczywanie …

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia,

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.