Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu 24 grudnia 2023 r.

1. Dzisiaj nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 i 19.15. Wieczorem zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Pisma św. i wspólnego śpiewania kolęd. O 24.00 zapraszamy na Pasterkę na której kolędował będzie nasz młodzieżowy zespół muzyczny. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

2. W poniedziałek, 25 grudnia przypada uroczystość Bożego Narodzenia. W tym dniu Msze św. zostaną odprawione o godz. 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 Nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 i 19.15.

3. We wtorek 26 grudnia, przeżywać będziemy drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte zostaną odprawione o godz. 6.30; 8.00; 11.00; 12.30 i 18.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Na Mszy św. o godz. 9.30.11.00 i 12.30 kolędował będzie zespół góralski „Kapela Kotlawa”

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00

5. W środę, 27 grudnia, święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. Po Mszach św. poświęcenie wina.

6. W czwartek, 28 grudnia, święto Świętych Młodzianków, męczenników.

7. W przyszłą niedzielę, przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to także ostatni dzień starego roku. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno przebłagalne na zakończenie starego roku.

8. W zakrystii można składać wypominki roczne.

9. Od 27 grudnia tj. od środy rozpoczynamy Wizytę duszpasterską tzw. „Kolędę”. Plan kolędy w gablocie parafialnej, na stronie internetowej oraz w gazetce parafialnej.

10. W czasie trwania „kolędy” kancelaria parafialna czynna we wtorek, czwartek i sobotę od godz. 8.00-9.00. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny. Spowiedź święta przed Mszą świętą wieczorną

11. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.

12. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Paweł Reguła. Zmarłego polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.