Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła 6 października 2024

1. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinę 17.30

2. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie o ziołach.

3. Również we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie Panie na Salwatoriańskie spotkanie kobiet w naszej parafii.

4. W środę Nowenna do M.B Nieustającej Pomocy o godz. 17.30 w ramach nabożeństwa różańcowego.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00. Zachęcamy do adoracji w ciszy. Przy głównym wyjściu z kościoła wyłożona jest księga adoracyjna w której można zapisać się na adorację w najbliższym tygodniu. Modlitwą adoracyjną w tym tygodniu obejmijmy dzieci przygotowującą się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej

6. Dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii św., wraz z rodzicami zapraszamy w piątek 11 października, na Mszę św. o godz. 18.00. W czasie Mszy zostaną poświęcone różańce. Natomiast po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjno- organizacyjne dla rodziców.

7. Od dzisiejszej niedzieli do 22 grudnia o godz. 16.00 odbywają się Msze św. z cyklem kazań i scholą liturgiczną „Szesnastka”.

8. W przyszłą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzić 23. Dzień Papieski. Zbierane będą do puszek ofiary na fundusz stypendialny.

9. W przyszłą niedzielę, 13 października zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 19.15. Po Mszy św. procesja fatimska i różaniec fatimski. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.

10. Serdecznie zapraszamy na cykl comiesięcznych spotkań zatytułowanych „Wieczory Biblijne”. Są one otwarte dla wszystkich – zarówno młodzieży, jak i dorosłych – którzy chcą zgłębiać piękno i bogactwo Biblii oraz lepiej poznawać Boga objawionego w Piśmie Świętym. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 października o godzinie 18:00, rozpoczynając się wspólną Mszą Świętą, po której nastąpi część formacyjna. Spotkania będą prowadzone przez Michała Nikodema, dyrektora Kursu Biblijnego oraz zaproszonych gości. „Wieczory Biblijne” będą odbywać się regularnie, raz w miesiącu. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem i lepiej zrozumieć Jego Słowo!

1. Wypominki na listopad można już składać w zakrystii lub na tacę wypisane czytelnie i z podaniem ulic. Karteczki można zabrać wychodząc z kościoła. W intencji poleconych zmarłych, przez cały listopad będziemy odmawiać różaniec. W dniach od 1 do 8 listopada codziennie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.

2. W zakrystii można zamawiać intencje na 2025 r.

3. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głos Królowej”

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata

Nagrody w loterii 20.10.2024

W związku z tym, ze warunki pogodowe uniemożliwiły przeprowadzenie festynu w przyszłą niedzielę odbędzie się zabawa loteryjna z której dochód będzie przeznaczony na pokrycie kosztów