OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI Niedziela Zwykła 27 sierpnia 2023 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową. Serdecznie witamy ks. Jerzego Morańskiego SDS , który głosi kazania na wszystkich Mszach św. i przewodniczył będzie uroczystej Mszę św. odpustowej o godz. 12.30, Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości odpustowej. Za wszelkie dobro „Bóg Zapłać”.
  2. We wtorek zapraszamy seniorów do dolnego kościoła o godz. 16.00 na film o Bł. Carlo Acutisie.
  3. W środę, czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
  5. W tym tygodniu przypada  pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  6. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. dzieci, młodzież i dorosłych o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.00.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  8. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław i ks. Jan; w sobotę, od godz. 8.00 ks. Piotr
  9. Od piątku 1 września Msze św. w naszym kościele będą odprawiane w ciągu tygodnia o godz. 6.20; 7.00 i 18.00
  10. W przyszłą niedzielę, zapraszamy wszystkich członków Koła Żywego Różańca na spotkanie na godz. 17.00 do kaplicy dolnego kościoła.
  11. Od niedzieli 3 września powraca Msza św. Młodych o godz. 19.15
  12. W poniedziałek 4 września, rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. W tym dniu zapraszamy uczniów i nauczycieli, na Mszę św. o godz. 9.30.
  13. W sobotę 2 września w bielskim kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 10.00 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego dla katechetów.
  14. W przyszłą niedzielę odbędzie się coroczna pielgrzymka do Cieszyna ku czci św. Melchiora Grodzieckiego. Rozpoczęcie nabożeństwem o godz. 15.00 w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie.
  15. Zapraszamy na pielgrzymkę do Jordanii – ŚLADAMI STAREGO TESTAMENTU w terminie od 13.11 – 18.11.2023, wylot z Krakowa. W programie m.in.: Amman, Kerak, Pustynia Wadi Rum, Petra, Morze Martwe, Góra Nebo, Madaba. Więcej informacji na plakacie w wywieszonym w gablocie.
  16. Od 28 – 30 września zapraszamy na pielgrzymkę śladami św. Hildegardy. Szczegóły w gablocie.
  17. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie tak jak w okresie wakacyjnym.
  18. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, wypoczywającym na wakacjach, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia,

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Intencje

INTENCJE MSZALNE 29.07 -4.08.2024

Poniedziałek 29 lipca Godz. 7.00 1. Za ++ rodziców Martę i Władysława, za + brata Władysława Miazgowiczów oraz szwagrów Józefa, Jacka i Andrzeja 2.Za +