Ogłoszenia Duszpasterskie XX Niedziela Zwykła 18 sierpnia 2024

1. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie w radości.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek od godz. 17.00 do 18.00

3. W środę Nowenna do B Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

4. W czwartek o 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo  do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.

5. W piątek, 23 sierpnia nasza parafia ma wyznaczoną całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. W tym dniu zapraszamy na Adorację od godz. 7.30 do 18.00. Plan  adoracji wywieszony jest w gablocie.

6. W przyszłą Niedzielę 25 sierpnia przeżywać będziemy odpust parafialny. Uroczystość NMP Królowej Świata. Uroczystą sumę o godz. 12.30 poprowadzi ks. Szymon Kula SDS. Serdecznie zapraszamy do udziału w Mszy św. odpustowej naszych parafian, młodzież, ministrantów, dzieci. Zachęcamy do uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

7. Msze św. w ciągu tygodnia są odprawiane o godzinie 7.00 i 18.00.   Nie ma Mszy św. o godz. 6.20. W niedzielę nie ma Mszy św. młodych o godz. 19.15.

8. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek i czwartek pół godziny po wieczornej Mszy św. oraz w sobotę od godz. 8.00-9.00.

9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym wakacyjnego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz wypoczywającym i udającym się na wakacje, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata

Kalendarz Liturgiczny 16-21.09.2024

Poniedziałek 16.09 – wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa  Środa 18.09 – święto św. Stanisława Kostki zakonnika, patrona Polski Piątek  20.09 – wspomnienie