Ogłoszenia Duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła 30 Czerwca 2024

1. Dzisiaj zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie o sztucznej inteligencji.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w okresie wakacji odbywać się będzie w środy, czwartki i piątki  od godz. 17.00 do 18.00 . W czasie adoracji będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.
  4. W środę Nowenna do B Nieustającej Pomocy
  5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00
  7. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00. ks. Wiesław i ks. Jan, w sobotę od godz. 8.00 ks. Piotr
  8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanego Serca Maryi.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się w dolnym kościele spotkanie członków Żywego Różańca.
  10. Od dnia jutrzejszego tj. od poniedziałku 1 lipca Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godzinie 7.00 i 18.00.   Nie będzie Mszy św. o godz. 6.20. oraz Mszy św. niedzielnej młodych o godz. 19.15.
  11. W miesiącu lipcu na urlop udaje się Pan organista. W tygodniu Msze św. będą recytowane lub ze śpiewem pieśni. Panu organiście życzymy dobrego wypoczynku.
  12. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek i czwartek pół godziny po wieczornej Mszy św. oraz w sobotę od godz. 8.00-9.00. w sprawach ważnych po uzgodnieniu telefonicznym.
  13. 6 lipca br. o godz. 10.00 zapraszamy do kina Helios na film „Sportowy Pielgrzym” o Damianie Stawickim. Wstęp na film jest darmowy.
  14. Zapraszamy do wyruszenia na pielgrzymi szlak w ramach dorocznej Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Rozpoczęcie pielgrzymki:6 sierpnia 2024 r. Mszą świętą o godzinie 8:00 w Bazylice Narodzenia NMP w Bielsku-Białej Hałcnowie. Wejście do Częstochowy 11 sierpnia br. Zapisy  do 31 lipca na stronie: https://pielgrzymka.bielsko.pl/
  15. W dalszym ciągu zapraszamy na pielgrzymkę na Bałkany „ Sanktuaria i Monastyry”. w terminie od 16-27 października br. szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
  16. Od piątku, 5 lipca do 12 lipca br. przed plebanią podstawiony będzie kontener na makulaturę . Dochód przeznaczony jest na misje w Boliwi.
  17. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”
  18. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszły śp.  Barbara Gryboś,  Elżbieta Mroczek,  Józefa Pawlik, Danuta Zaborska.  Zmarłe  polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz wypoczywającym i udającym się na wakacje, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata

Nagrody w loterii 20.10.2024