Ogłoszenia Duszpasterskie XII Niedziela Zwykła 23 Czerwca 2024

1. Do końca czerwca o godz. 17.30 zapraszamy na  nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W poniedziałek, 24 czerwca, o godz. 18.00, serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Jana Stramy SDS. Księdza solenizanta polecamy waszym modlitwom.
  3. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na seans filmowy
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00
  5. W środę Nowenna do B Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa czerwcowego
  6. W sobotę, 29 czerwca, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą imieninową ks. Piotra Schory SDS. Księdza solenizanta polecamy waszym modlitwom.
  7. Od 8 – 15 lipca w Dobroszycach odbędzie się 31 Salwatoriańskie Forum Młodych, na które zapraszamy młodzież po klasie 7 Szkoły Podstawowej. Forum Młodych to czas, gdzie młodzież ma okazję rozwinąć się pod katem duchowym, intelektualnym a także pogłębić relacje z Bogiem i innymi osobami. Więcej informacji i zapisy na stronie forummlodych.sds.pl
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę na Bałkany „ Sanktuaria i Monastyry”. Serbia-Macedonia-Albania- Czarnogóra-Chorwacja w terminie od 16-27 października br. szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
  9. Przypominamy iż od poniedziałku 1 lipca oraz w sierpniu Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godzinie 7.00 i 18.00.   Nie będzie Mszy św. o godz. 6.20. W okresie wakacji nie ma Mszy św. niedzielnej młodych o godz. 19.15. Dzisiaj jest ostatnia przed wakacjami Msza św. o godz. 19.15. następna będzie odprawiona 1.09.2024 r.
  10. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek i czwartek pół godziny po wieczornej Mszy św. oraz w sobotę od godz. 8.00-9.00. w sprawach ważnych po uzgodnieniu telefonicznym.
  11. Informujemy iż kontener na makulaturę będzie podstawiony przed plebanią w dniach od 5 do 12 lipca br.
  12. Rodzice Mateusza dziękują za złożoną ofiarę na jego leczenie. Zebrano kwotę 7300 zł i 10 euro. Bóg zapłać!
  13. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Nagrody w loterii 20.10.2024

W związku z tym, ze warunki pogodowe uniemożliwiły przeprowadzenie festynu w przyszłą niedzielę odbędzie się zabawa loteryjna z której dochód będzie przeznaczony na pokrycie kosztów