Ogłoszenia Duszpasterskie X Niedziela Zwykła 9 Czerwca 2024 

 1. Przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17.30 zapraszamy na  nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 2. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie o szansach i zagrożeniach sztucznej inteligencji.

 3. Salwatoriańskie spotkanie kobiet odbędzie się we Rozpoczęcie o godz. 17.00 w kaplicy w Józefowie. Zapraszamy Wszystkie Panie.

 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00

 5. W środę Nowenna do B Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa czerwcowego

 6. W czwartek, 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św.  procesja ze świecami, po której odmówimy różaniec fatimski.  Zakończenie nabożeństwa fatimskiego Apelem Jasnogórskim.

 7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbywać się będzie zbiórka do puszek dla 19-letniego Mateusza Gołąbka ze Szczyrku, który choruje na glejaka IV stopnia. Leczenie jest bardzo kosztowne. W imieniu Mateusza oraz rodziny prosimy o wsparcie ich w drodze ku zdrowiu.

 8. Od 8 – 15 lipca w Dobroszycach odbędzie się 31 Salwatoriańskie Forum Młodych, na które zapraszamy młodzież po klasie 7 Szkoły Podstawowej. Forum Młodych to czas, gdzie młodzież ma okazję rozwinąć się pod katem duchowym, intelektualnym a także pogłębić relacje z Bogiem i innymi osobami. Więcej informacji i zapisy na stronie forummlodych.sds.pl

 9. W środę 12 czerwca o godzinie 18:00 w Siedzibie Beskidzkiej Izby Lekarskiej na ul. Bystrzańskiej 23 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania do odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Bielska-Białej zainteresowanych tym tematem zapraszamy

 10. Zapraszamy na pielgrzymkę na Bałkany „ Sanktuaria i Monastyry”. Serbia-Macedonia-Albania- Czarnogóra-Chorwacja w terminie od 16-27 października br. szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

 11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”

 12. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Edward Bysko. Zmarłego polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

                                                                                                    

 

                                                                                                         Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz

Zobacz więcej

„Używaj wszystkich sił, aby możliwie zawsze być wesołym, pogodnym i przyjaznym! To sprzyja dobru ciała i duszy”.

Bł. Franciszek Maria od Krzyża Jordan

Jesteśmy dla ciebie

porozmawiajmy