Ogłoszenia Duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna 5 Maja 2024

1. Codziennie zapraszamy na maryjne nabożeństwa majowe, o godz. 17.30.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni modlitwy o urodzaje tzw. Dni Krzyżowe.

3. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie pt. „Wiosenny ogród Świętej Hildegardy”.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00

5. W środę Nowenna do B nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa majowego.

6. W czwartek o 17.30 zapraszamy na kolejny czwartek ze św. Ritą.

7. Od piątku, rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny poprzedzającej uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8. W przyszłą niedzielę w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 12.30 odbędzie się uroczystość przystąpienia dzieci  do I Komunii św.  Dzieci komunijne i ich rodziny obdarzmy naszymi modlitwami

9. Dziękujemy Panu Marianowi i Panu Bartłomiejowi za dokonanie przeglądu dachu naszego kościoła.

10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.