Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Zwykła 4 lutego 2024 r.

1. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Dom Opieki „Józefów”
  2. W poniedziałek na każdej Mszy św. zostanie pobłogosławiony chleb ku czci św. Agaty chroniące nas od grożących nam niebezpieczeństw, zwłaszcza od klęski ognia. Prosimy o przyniesienie ze sobą do kościoła chleba.
  3. We wtorek o godz. 16.00 do dolnego kościoła zapraszamy wszystkich w wieku senioralnym na spotkanie w radości.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00-18.00.
  6. W przyszłą niedzielę 11 lutego, o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Jacka Gruceli SDS. Solenizanta polecamy waszym modlitwom.
  7. W niedzielę, 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby chore, czcigodne wiekiem i wszystkich opiekujących się chorymi na Mszę św. o godz. 12.30, na której zostanie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na sposób Lourdzki. Po Mszy św. zapraszamy chorych na spotkanie w radości do dolnego kościoła. W tym dniu modlimy się za pracowników służby zdrowia. Będzie to także ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem wielkiego postu. Rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne.
  8. W przyszłą niedzielę gościć będziemy O. Roberta Krawca OFMCap ogólnopolskiego koordynatora grup modlitewnych O. Pio. W trakcie kazań przybliży nam duchowość świętego a po Mszy św. będzie można otrzymać błogosławieństwo relikwiami O.Pio.
  9. Serdecznie zapraszamy na próbę nowopowstającej diakonii muzycznej. Zapraszamy rodziców z dziećmi do dolnej salki 17 lutego na godz. 16.00. Na czas próby zaplanowano osobne zajęcia dla dzieci.
  10. Msze św. w ciągu tygodnia sprawowane są w kaplicy dolnego kościoła. Wejście od strony plebani jak do Zakrystii.
  11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  12. Do wieczność z naszej parafii odeszły śp. Bożena Kapska, Kamilla Pruska, Mieczysława Strumidło. Zmarłe polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata

Intencje