Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31 marca 2024 r.

1. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. zostaną odprawione o godzinie 00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 i 19.15.
  2. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze święte będą odprawiane tak jak
    w każdą niedzielę za wyjątkiem Mszy św. o godz. 19.15. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i Piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W Środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. Codziennie (również dzisiaj) o godz. 15.00 zapraszamy na nowennę przed świętem Bożego Miłosierdzia w ramach której odmówimy Koronkę.
  6. W tym tygodniu przypadają, pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  7. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu sercu Maryi.
  8. Zarząd Hospicjum Jana Pawła II wraz z Zespołem Szkół Gastronomicznych zaprasza na koncert dobroczynny w dniu 5 kwietnia o godz. 17.00  w Bielskiej Scenie Reja przy ul. Modrzewskiego 12. Dochód przeznaczony na utrzymanie Hospicjum.
  9. Informujemy, że następne spotkanie dla seniorów odbędzie się we wtorek 9 kwietnia.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym świątecznego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”.

Serdeczne dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania składam Pani Ani układającej kwiaty. Ks. Jerzemu z młodzieżą oraz pani Krystynie, Grażynie i Romanowi,  za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu. Panu Czesławowi za wszelką pomoc. Dziękuję księżom za posługę w konfesjonale i przewodniczenie celebracjom liturgicznym. Dziękuję Panom kościelnym; Panu organiście; Służbie Liturgicznej, lektorom i ministrantom. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w liturgię. Dziękuję członkom Ochotniczej Straży Pożarnej za  adorację przy grobie i włączenie się w liturgię. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękuje grupie charytatywnej za zorganizowana pomoc świąteczną. Dziękuję osobom sprzątającym kościół. Wszystkim adorującym dziękuję za modlitwę i wypraszanie łask dla całej naszej parafii. Dziękuję za ofiary pieniężne na utrzymanie kościoła składane na tacę i te przelane na konto parafialne.  Za każde dobro składam serdeczne „Bóg Zapłać”.
Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał!
Drodzy parafianie i goście. Stając przed jedynym pustym grobem w historii świata, obdarzam was darem modlitwy. Niech tegoroczne święta Zmartwychwstania Pańskiego będą dla was dotknięciem Prawdziwej Miłości. Miłości  która budzi nadzieję, przebacza, leczy, wspiera i prowadzi.  Niech te święta napełnią każdego i każdą z was Bożymi darami: miłości, radości pokoju i nadziei. Z serca życzę wszystkim zdrowych, radosnych i błogosławionych świąt!     Radosnego Alleluja!