Ogłoszenia Duszpasterskie IX Niedziela Zwykła 2 Czerwca 2024

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości Bożego Ciała. Szczególnie tym, którzy przygotowali ołtarze, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym na dzwonkach, Paniom koordynującym procesję, strażakom, ministrantom i lektorom, Panu organiście, Panom Kościelnym, Policji za zabezpieczenie trasy procesji. Wszystkim biorącym udział w procesji, którzy w ten sposób pokazali swoje przywiązanie do  Wszystkim składam serdeczne- Bóg Zapłać!

2. Do czwartku zapraszamy na Oktawę Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną o godz. 17.30.

3. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na  nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które  będziemy odprawiać o godz. 17.30

4. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie pt. „Jak czerpać energię z czterech żywiołów świata”.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00

6. W środę Nowenna do B Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa czerwcowego

7. W tym tygodniu przypada pierwsza czwartek i pierwszy piątek miesiąca,

8. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała po procesji eucharystycznej nastąpi poświęcenie wianków i ziół.

9. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00. ks. Wiesław i ks. Jan

10. W sobotę 8 czerwca odbędzie się „Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych do Łagiewnik”. Wyjazd z parkingu przy ul. Startowej o godz. 7.30. W autokarze są jeszcze wolne miejsca, koszt 40 zł. Zainteresowani proszeni są o kontakt z ks. Jackiem w zakrystii po Mszy św.

11. Zapraszamy na pielgrzymkę na Bałkany „ Sanktuaria i Monastyry”. Serbia-Macedonia-Albania- Czarnogóra-Chorwacja w terminie od 16-27 października br. szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

12. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”

13. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszły śp. Helena Koczaj i Zofia Styskal. Zmarłe polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Intencje

INTENCJE MSZALNE 29.07 -4.08.2024

Poniedziałek 29 lipca Godz. 7.00 1. Za ++ rodziców Martę i Władysława, za + brata Władysława Miazgowiczów oraz szwagrów Józefa, Jacka i Andrzeja 2.Za +