Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Zwykła 28 stycznia 2024 r.

IV Niedziela Zwykła  28 stycznia 2024

1. Autorka Katarzyna Dębowska po Mszy św. o godz. 9.30 i 11. 00 czyta fragmenty swojej książki:  Bajka o Świętym Franciszku. Książkę będzie można nabyć po Mszy św.
2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 będzie kolędował chór „Echo”. Po Mszy św. będzie można nabyć płytę z kolędami.
3. We wtorek o godz. 16.00 do dolnego kościoła zapraszamy wszystkich w wieku senioralnym na spotkanie w radości i naukę angielskiego.
4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30.
5. W środę zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Jana Karwatha SDS. solenizanta obdarzmy naszymi modlitwami.
6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00-18.00.
7. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca
8. W piątek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.20, 7.00. 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie świec. Prosimy o przyniesienie „Gromnic”. Jest to pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30.
9. W I sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo św. Błażeja patrona od chorób gardła.
10. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław i ks. Jan; w sobotę, od godz. 8.00 Piotr
11. Msze św. w ciągu tygodnia do czwartku sprawowane są w kaplicy dolnego kościoła. Wejście od strony plebani jak do Zakrystii. W piątek i sobotę Msze św. sprawowane będą w górnym kościele.
12. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Dom Opieki „Józefów”
13. Zapraszamy na pielgrzymkę do Matki Bożej z Guadalupe – Meksyk z Jukatanem w terminie od 16 do 26 lutego 2024 r. Pozostały dwa ostatnie miejsca. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
14. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia
życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata

Intencje

INTENCJE MSZALNE 29.07 -4.08.2024