Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna 21 kwietnia 2024

1. Czwartą niedzielę wielkanocną obchodzimy w Kościele jako Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynamy tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele

2. Dzisiaj ks. Piotr Schora SDS kapelan Hospicjum na wszystkich Mszach św. głosi kazania a po Mszy św.  wolontariusze  zbierają przed kościołem ofiary na utrzymanie Hospicjum św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

3. Dzisiaj ofiarą do puszek wspieramy też radio diecezjalne Anioł Beskidów.

4. W poniedziałek, 22 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.

5. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie z Panią Ewą na temat „Grupa społeczna jako źródło wsparcia”.

6. Również we wtorek, 23 kwietnia o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Jerzego Lazarka SDS. Solenizanta polecamy waszym modlitwom.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00

8. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30. Zachęcamy do składania, do skarbony znajdującej się przy drzwiach do kaplicy małych dzieci, próśb i podziękowań na Nowennę.

9. W czwartek o 17.30 zapraszamy na kolejny czwartek ze św. Ritą.

10. W przyszłą niedzielę na zakończenie tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, gościć będziemy ks. Kamila Leszczyńskiego SDS, który głosił będzie kazania powołaniowe.

11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Intencje

INTENCJE MSZALNE 29.07 -4.08.2024

Poniedziałek 29 lipca Godz. 7.00 1. Za ++ rodziców Martę i Władysława, za + brata Władysława Miazgowiczów oraz szwagrów Józefa, Jacka i Andrzeja 2.Za +