Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Zwykła 21 stycznia 2024 r.

III Niedziela Zwykła  21 stycznia 2024

1. Dzisiaj obchodzimy Niedziele Słowa Bożego.
  2. Do 24 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W poniedziałek 22 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.  Msza św. zostanie odprawiona w górnym kościele.
  4. We wtorek 23 stycznia o godz. 16.00 do dolnego kościoła zapraszamy wszystkich w wieku senioralnym na spotkanie z Panią Bożeną, która opowie o Ikonie „Boga Ojca”.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00-18.00.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 kolędował będzie chór „Echo”. Po Mszy św. będzie można nabyć płytę z kolędami.
  8. Msze św. w ciągu tygodnia sprawowane są w kaplicy dolnego kościoła. Wejście od strony plebani jak do Zakrystii.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na malowanie kościoła. Zebraliśmy kwotę 10 tyś 529 zł i 53 gr. oraz 2 Euro. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Matki Bożej z Guadalupe – Meksyk z Jukatanem w terminie od 16 do 26 lutego 2024r. szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
  • Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską „Kolędę” w naszej parafii. Przyjęło nas 50 % parafian. Dziękujemy za gościnne przyjęcie, wspólną modlitwę, różne sugestie i złożone ofiary. Niech przyjęcie błogosławieństwa Bożego towarzyszy Wam przez cały rok.
  • Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata

KALENDARZ LITURGICZNY 29.07-3.08.2024

Poniedziałek  29.07 – wspomnienie Świętych Marty, Marii i Łazarza Środa 31.07 – wspomnienie Świętego Ignacego z Loyoli, prezbitera Czwartek  1.08 – wspomnienie Świętego Alfonsa Marii