Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia 2024

1. Gościmy ks. Pawła Wróbla SDS, który w kazaniach na każdej Mszy św. przybliża nam postać Heleny Kmieć kandydatki na Ołtarze. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę na rzecz działań związanych z procesem beatyfikacyjnym Heleny Kmieć.
  2. Dzisiejszą 3 niedzielę wielkanocną obchodzimy  jako Niedzielę biblijną. Zachęcamy  do lektury Pisma Świętego.
  3. Spotkanie Rady parafialnej odbędzie się w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  5. W Środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  6. W czwartek o 17.30 zapraszamy na kolejny czwartek ze św. Ritą.
  7. W piątek, 19 kwietnia, modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.
  8. W przyszłą niedzielę 21 kwietnia ks. Piotr Schora SDS kapelan Hospicjum na wszystkich Mszach św. wygłosi kazania i po Mszy św.  wolontariusze  zbierać będą przed kościołem ofiary na utrzymanie Hospicjum Jana Pawła II.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”.
  10. Do wieczności z naszej parafii odeszli śp. Joanna Pajdzik i Ryszard Schabikowski. Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia  życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Intencje

INTENCJE MSZALNE 29.07 -4.08.2024

Poniedziałek 29 lipca Godz. 7.00 1. Za ++ rodziców Martę i Władysława, za + brata Władysława Miazgowiczów oraz szwagrów Józefa, Jacka i Andrzeja 2.Za +