Ogłoszenia Dla Seniorów

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów we wtorek o godzinie 16.00 do dolnego kościoła na spotkanie z rówieśnikami. W czwartek zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Rity, za które można uzyskac odpust zupełny lub cząstkowy ofiarując go za siebie lub za osobę zmarłą.

W sobotę 9 marca o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie kobiety z kół przy parafialnych i całej naszej parafii oraz gości na spotkanie przy poezji, muzyce, kawie, pysznych ciasteczkach i wesołych rozmowach.

Zobacz więcej

Kalendarz liturgiczny

KALENDARZ LITURGICZNY 21-28.04.2024

Wtorek 23.04 – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski Czwartek 25.04 – Święto św. Marka, ewangelisty

„Używaj wszystkich sił, aby możliwie zawsze być wesołym, pogodnym i przyjaznym! To sprzyja dobru ciała i duszy”.

Bł. Franciszek Maria od Krzyża Jordan

Jesteśmy dla ciebie

porozmawiajmy