Ogłoszenia Duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła 20 października 2024

1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 17.30. W środy i piątki w sposób szczególny zapraszamy dzieci.

2. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie w radości

3. We wtorek o 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo  do Świętej Rity z poświęceniem róż. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.

4. W środę Nowenna do B Nieustającej Pomocy o godz. 17.30 w ramach nabożeństwa różańcowego.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 17.30. Zachęcamy do adoracji w ciszy. Przy  głównym wyjściu z kościoła  wyłożona jest księga adoracyjna w której można zapisać się na adorację w najbliższym tygodniu. Modlitwą adoracyjną w tym tygodniu obejmijmy  sprawę misji kościoła.

6. Do 22 grudnia o godz. 16.00 odbywają się Msze św. z cyklem kazań i scholą liturgiczną „Szesnastka”.

7. Dzisiaj nasza parafia z zebranych bonów i voucherów organizuje zabawę loteryjną z której dochód będzie przeznaczony na pokrycie kosztów wyciszenia konfesjonałów. Losy w cenie 10 i 20 zł. można nabywać po Mszach św. przy wyjściu z kościoła. Lista nagród znajduje się w gazetce parafialnej, na facebooku, stronie internetowej  parafii oraz w gablocie parafialnej. Zachęcamy do wspólnej zabawy.

8. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii lub na tacę wypisane czytelnie i z podaniem ulic. Karteczki można zabrać  wychodząc z kościoła. W intencji poleconych zmarłych, przez cały miesiąc listopad  będziemy odmawiać różaniec. W dniach od 1 do 8 listopada codziennie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.

9. Do skarbon na fundusz stypendialny w minioną niedzielę zebrano 2669 zł. Bóg Zapłać!

10. W zakrystii można zamawiać intencje na 2025 r.

11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głos Królowej”

12. Do wieczności z naszej parafii odeszli śp. Halina Stanisławska, Marianna Draszek, Tadeusz Styskal. Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata

Kalendarz Liturgiczny 21-26.10.2024